HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пушти филм на ТВ!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Пушти филм на ТВ!   Пет Јан 16, 2009 12:30 am

Овде ставајтеизвестувања за некои убави филмови во текот на деновите и ставете на која е програма како се вика од колку саат а може и слика.

Дневникот на принцезата 2: Кралска свршувачка (ПРЕМИЕРА) (The Princess Diaries 2: Royal Engagement)
Сабота 17.01.2009, почеток: 20:00 часот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
 
Пушти филм на ТВ!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Општо :: Музика и Филм :: Филмови-
Отиди до: