HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Банер за рекламирање

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
nin4e
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 159
Age : 21
Местолокација : So Lali i Pitt na planina
Registration date : 2008-11-01

ПишувањеПредмет: Банер за рекламирање   Вто Мар 03, 2009 1:37 pm

Банерот за рекламирање на овој форум е овој банер

free forum


можете да го ставите на кој сакате форум во потпис па кога ке стиснат на сликата
да се префрлат на нашиот форум, така планираме да собереме повеке членови а
колку членови толку подобро, но за да се префрлат на нашиот форум не треба да
ставите само линкот од сликата во имг треба следниот код да го ставите само и ништо
повеке

Код:
[url=http://gatitasdeanny.forum.st/][/url][url=http://www.lali-esposito.forumexpress.org][img]http://i44.tinypic.com/2eg9vue.jpg[/img][/url]

_________________
Te amo Pitt

Nene ya no hay cuentos de hadas,Nene no te pierdas nada
Nene te voy a buscar.
ya no tengas miedo,y no digas no puedo
Nene te invito a bailar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.emi-attias.forumakers.com
 
Банер за рекламирање
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Канта :: Стари и непотребни теми-
Отиди до: