HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 хеј =)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
tei4ka
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 30
Registration date : 2009-04-24

ПишувањеПредмет: хеј =)   Пет Апр 24, 2009 5:39 pm

здравоо! јас се викам теа имам 12 години и доаѓам од скопјее
форумот е прекрасен =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 90
Age : 28
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: хеј =)   Пет Апр 24, 2009 8:38 pm

fgh

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
tei4ka
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 30
Registration date : 2009-04-24

ПишувањеПредмет: Re: хеј =)   Саб Апр 25, 2009 1:40 pm

фала =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: хеј =)   Саб Апр 25, 2009 1:51 pm

Теичка бидејќи си нова претстави се во општата тема Добредојде нема потреба да отавраш нова тема

Иначе fgh jkljl ipipip

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: хеј =)   

Вратете се на почетокот Go down
 
хеј =)
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Канта :: Стари и непотребни теми-
Отиди до: