HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пријави

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
nin4e
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 159
Age : 21
Местолокација : So Lali i Pitt na planina
Registration date : 2008-11-01

ПишувањеПредмет: Пријави   Нед Мај 17, 2009 9:58 pm

Пријавите за во нашиот фан клуб можете да ги пракате на нашиот меил lali.macedonia@gmail.com со следните податоци:

име:
презиме:
година на раѓање:
место на живеење:

_________________
Te amo Pitt

Nene ya no hay cuentos de hadas,Nene no te pierdas nada
Nene te voy a buscar.
ya no tengas miedo,y no digas no puedo
Nene te invito a bailar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.emi-attias.forumakers.com
mar y tiago
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 12
Age : 21
Местолокација : U BUENOS ARIES
Registration date : 2009-05-18

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Пон Мај 18, 2009 8:21 am

jas sakam:
ime:teodora
prezime:angeleska
god na raganje:1996
mesto na ziveenje:skopje Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Чет Мај 28, 2009 11:40 pm

само што ова треба да го испратиш на дадениот емаил Теа а не тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пријави   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријави
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Лали Еспосито :: Фан клуб-
Отиди до: