HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ke me stavite za moderator?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
jaaaas
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: ke me stavite za moderator?   Чет Јун 18, 2009 11:50 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ke me stavite za moderator?   Нед Јун 21, 2009 11:40 pm

Па за да бидеш модератор треба да бидеш регистриран, а ти не си!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Lali fan
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 5
Age : 18
Registration date : 2009-05-27

ПишувањеПредмет: Re: ke me stavite za moderator?   Сре Jул 01, 2009 5:18 pm

може јас?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.angeli.macedonianforum.net
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ke me stavite za moderator?   Сре Jул 01, 2009 5:32 pm

Треба да имаш над 20 мислења и да донесеш 3 члена од кој еден барем ќе биде активен.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Lali fan
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 5
Age : 18
Registration date : 2009-05-27

ПишувањеПредмет: Re: ke me stavite za moderator?   Чет Jул 02, 2009 2:48 pm

ok, ke se obidam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.angeli.macedonianforum.net
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ke me stavite za moderator?   Чет Jул 02, 2009 3:42 pm

ok

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ke me stavite za moderator?   

Вратете се на почетокот Go down
 
ke me stavite za moderator?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Гости-
Отиди до: