HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Објава

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Објава   Пет Jул 03, 2009 12:36 pm

Значи, сега отворивме нова категорија, во која ќе ги пишуваме новостите во врска со Лали. Доколку сакате да бидете дел од уредувачите на новостите, пријавете се тука за да ви ја доделам титулата.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Rebellious angel
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 90
Age : 28
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Објава   Пон Jул 06, 2009 4:05 pm

Се пријавувам. Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Објава   Пон Jул 20, 2009 12:11 pm

Пријавена си.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Angela -Ane
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 38
Age : 21
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Објава   Пет Сеп 04, 2009 12:54 pm

се пријавувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Објава   Пет Сеп 04, 2009 9:49 pm

Пријавена си.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Објава   

Вратете се на почетокот Go down
 
Објава
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: