HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Скандал - Лали Еспосито и Педро Ланзани

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Скандал - Лали Еспосито и Педро Ланзани   Пет Jул 03, 2009 12:43 pm

Додека, едни се забавуваа во емисијата ,,Team Angels`` - ,,Тим Ангели``, други најдоа погоден момент за малку страсти. На оваа слика се гледа како Пит Ланзани (Тијаго) и Лали Еспосито (Мар), се бакнуваат среде емисија мислејќи дека никој не ги гледа. Погледнете го ова на следната слика:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
 
Скандал - Лали Еспосито и Педро Ланзани
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: