HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Генте со Тин Ејнџелс

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Генте со Тин Ејнџелс   Пет Jул 03, 2009 12:45 pm

Генте, крајот на неделата го помина со нив, и се измеша меѓу камерите, за да поразговара со нив.
Еугениа Суарез:
Еуге пие Несквик, кога ќе се разбуди и пред да спие. Таа повеќе сака да оди во Мекдоналдс, отколку во некои луксузни ресторани. Нејзе и се допаѓаат едноставни работи. Има многу повозрасни другари, со кои игра фудбал, во слободното време. Таа е многу брза и ја нарекуваа ,, Брзиот Гонзалес``. Сака до оди во супермаркети, а мрази да оди во кино. Таа е од личностите, што не сака никој да не гледа филм со нејзе, бидејќи цело време зборува во текот на филмот, и потоа ништо не разбира што се случило, и ги прашува другите. Таа за фановите вели дека се многу луди, бидејќи некои дури под маса се криеле за да ја сликаат, а пак една девојка (што била луда по Еуге), направила исти тетоважи како Еуге, ѕвезда на вратот, и на долниот дел од грбот знакот на среќата напишан на Кинески, иако не разбирала ништо од тоа. Еуге изјави дека никогаш не плачела пред фановите. Плачела само пред Агу, нејзината најдобра другарка, и Чило – нејзиното куче. Таа ретко плаче, па дури и пред нејзиното момче не плаче. Таа е горда на себе, и никогаш не сака да покаже слабост пред момчињата.
Мариана Еспосито:
Мариана конечно научила да готви, дури и сака да студира готвење. Фан е на ,,Симпсонови`` и на ,,El Chavo`` - ,, Момчето``. Нејзина најомилена актерка е Џесика Паркер. Таа обожава да вози ролерки, да игра хокеј и да оди на долг пат.
Гастон Далмау:
Гастон е најстар од групата, и најдобро од сите свири на гитара. Тој е изненаден што неговата група не здосадила на фановите, и дека ја слушаат луѓе од различни возрасти од 8 години, од 20 години, па дури и тие од 30 години па нагоре. Вели дека и него го прогонувале фановите и дека еднаш имал една чудна средба, а тоа било кога тој се возел со автомобил и една жена го застанала и потоа ги донела нејзините осум синови кон прозорецот за да се поздрават со него.
Николас Риера:
Николас појадува мали тостови со Несквик. Фан е на ,, Враќање во иднината`` - ,,Volver al futuro `` и ,, Ефектот пеперутка`` - ,, El efecto mariposa``. Омилен актер му е Џони Деп. Тој го обожава Џони Деп поради неговата генијалност и секогаш измислува некои нови нешта. Во популарноста не го загрижува ништо. Но, ако гледа напред би било подобро да не го викаат Тачо. Во сета оваа популарност му се допаѓа тоа што, не купува облека и не плаќа влез за во дискотека, бидејчи тие самите го покануваат.
Педро Ланзани:
На пит омилена теленовела му е "Дневник на една страст(Diario de una pasion)", а омилен актер Бред Пит, а омилен актер од Аргентина Бенхамин Ројас. Тој обожава рагби, и еден ден бил во клубот за рагби "Alumni", со желба за играње рагби. Поради вежбите понекогаш нема време за рагби. Подоцна повторно ќе му се врати. Друго нема и време за релаксација и за фамилијата, затоа што работат 10 часа на ден, а во еден месец тоа вкупно ти се 310 часа.


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
 
Генте со Тин Ејнџелс
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: