HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Еугенија Суарез, Мариана Еспосито, Кандела Ветрано и Химена Барон

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Еугенија Суарез, Мариана Еспосито, Кандела Ветрано и Химена Барон   Пет Jул 03, 2009 12:50 pm

Пред некое време, Еугенија Суарез, Мариана Еспосито, Кандела Ветрано и Химена Барон, си играа со барбики. Тие добија покана од светски проучените ,,Barbie'' - ,, Барби``, да бидат гости во нивните работилници. Тие после оваа акција изјавиле дека се многу среќни и расположени, бидејќи се потсетиле на нивните моменти од детството.
Слики:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
 
Еугенија Суарез, Мариана Еспосито, Кандела Ветрано и Химена Барон
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: