HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Лали Еспосито си направила тетоважа

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Лали Еспосито си направила тетоважа   Пет Jул 03, 2009 12:53 pm

Од списанието Генте, дознаваме дека Лали Еспосито, си направила тетоважа, исто како Еугениа на вратот, само место ѕвезда таа си направила некое крукче.
Погледнете ги сликиве:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
An4i
Нов член
Нов член


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Лали Еспосито си направила тетоважа   Пон Сеп 07, 2009 9:59 am

па добро убаво и стои
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela -Ane
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 38
Age : 21
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Лали Еспосито си направила тетоважа   Пон Сеп 07, 2009 10:25 am

да стварно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Лали Еспосито си направила тетоважа   

Вратете се на почетокот Go down
 
Лали Еспосито си направила тетоважа
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: