HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Лали е болна

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Rebellious angel
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 90
Age : 28
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Лали е болна   Пон Jул 06, 2009 4:06 pmНа завчерашниот настап во Гран Рекс можеше да се види дека Мариана Еспозито се чувствува многу лошо. Сепак, продолжи да танцува колку што можеше и во најважните сцени во кои не можеше да недостасува. Но, се забележа нејзиното отсуство во разни етапи од големиот спектакл. Сигурно веќе имала некои симптоми пред да почне шоуто, но сепак сакала да настапи, затоа што знае дека е важен дел од групата и дека многу луѓе доаѓаат специјално да ја видат неа, бидејќи е идол на многумина. Во некои делови, кога играше со Гастон и Еухе и двајцата ја прашале дали се чувствува добро. Во еден момент исчезна, затоа што не можела веќе да продолжи во таа состојба и се појави дури на крајот. Питер мораше да танцува сам или во пар со некоја друга актерка.Кутрата Лали. Се надеваме дека не е ништо сериозно и дека брзо ќе оздрави.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
 
Лали е болна
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: