HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Лали за Пињеиро 2009

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Rebellious angel
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 90
Age : 28
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Лали за Пињеиро 2009   Саб Aвг 08, 2009 8:12 pm
Мариана Еспозито стана дел од кампањата за облека на Piñeiro Producciones, чиј модел е исто така и Кандела Ветрано (Тефи). Кампањата се вика "Dios las cria" ("Израснати/одгледани од Бога"). Тука може да видите дел од сликите за кампањата.


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
 
Лали за Пињеиро 2009
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Новости-
Отиди до: