HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Детски Евросонг 2008

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 

Koja pesna najmnogu vi se dopagase?
1.Prati mi SMS
94%
 94% [ 15 ]
2.Sonuvac
0%
 0% [ 0 ]
3.Mojata simpatija
0%
 0% [ 0 ]
4.Mojot as
6%
 6% [ 1 ]
5.Uciliste najmilo
0%
 0% [ 0 ]
6.Sreken den
0%
 0% [ 0 ]
7.Nekoja druga
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 16
 

АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Детски Евросонг 2008   Пет Ное 07, 2008 7:03 pm

Prati mi SMS- Bobi Andonov

_________________


Последната промена е направена од Admin на Чет Јан 15, 2009 11:33 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
nin4e
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 159
Age : 21
Местолокација : So Lali i Pitt na planina
Registration date : 2008-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Нед Ное 09, 2008 1:14 am

Admin напиша:
Prati mi SMS- Bobi Andonov

_________________
Te amo Pitt

Nene ya no hay cuentos de hadas,Nene no te pierdas nada
Nene te voy a buscar.
ya no tengas miedo,y no digas no puedo
Nene te invito a bailar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.emi-attias.forumakers.com
ANGELA
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 29
Registration date : 2008-11-09

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Нед Ное 09, 2008 6:44 pm

Admin напиша:
Prati mi SMS- Bobi Andonov
cbgf
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 78
Местолокација : Con Sielo y Mar
Registration date : 2008-11-09

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Пон Ное 10, 2008 12:14 am

And cbgf
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Пон Ное 10, 2008 12:18 am

se razbira deka bobi hehehe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
(-L!
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 144
Age : 21
Registration date : 2008-11-09

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Саб Дек 20, 2008 10:22 pm

jas glasav za bobi iako devojceto sto ja peese sever jug e od kicevo nema vrska od kade e ama bobi najubav glas imase:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-casiangeles.blogspot.com
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Вто Дек 23, 2008 11:00 pm

ti si od kicevo ili?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Anna
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 19
Age : 21
Registration date : 2008-12-23

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Сре Дек 24, 2008 2:57 pm

jas sum za bobi..uste koga peese znaev deka toj ke odi na evrovizija vo kipar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 86
Age : 22
Registration date : 2008-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Чет Дек 25, 2008 9:16 pm

Боби Андонов-Прати ми СМС

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja
Спамер
Спамер
avatar

Број на мислења : 94
Registration date : 2008-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Сре Дек 31, 2008 2:55 pm

i bobi bese ubav ama mojot as isto taka bese ubava pesna

(mislam deka bobi e od edno strumicko selo Kuklis) zatoa sto go vidov ednas vo Strumica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 86
Age : 22
Registration date : 2008-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Чет Јан 01, 2009 6:29 pm

мајка му е од Куклиш а тој незнам кај е роден

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja
Спамер
Спамер
avatar

Број на мислења : 94
Registration date : 2008-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Чет Јан 01, 2009 10:27 pm

i jas ama ajde nema vrska Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
(-L!
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 144
Age : 21
Registration date : 2008-11-09

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Сре Јан 07, 2009 8:28 pm

Admin напиша:
ti si od kicevo ili?

da da od kicevo sum Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-casiangeles.blogspot.com
Sanja
Спамер
Спамер
avatar

Број на мислења : 94
Registration date : 2008-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Чет Јан 08, 2009 12:19 am

Elisa напиша:
мајка му е од Куклиш а тој незнам кај е роден

сега разбрав елиса Мајка му е од Куклиш а тој е роден во Австралија uiouo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-12-23

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Чет Јан 08, 2009 4:28 pm

ANGELA напиша:
Admin напиша:
Prati mi SMS- Bobi Andonov
cbgf

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 18
Registration date : 2008-11-13

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Саб Фед 21, 2009 4:07 pm

Elisa напиша:
Боби Андонов-Прати ми СМС
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
matea
Нов член
Нов член


Број на мислења : 16
Registration date : 2008-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Пет Jул 31, 2009 4:25 pm

Bobi Andonov - prati mi SMS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Нов член
Нов член


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-09-07

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Пон Сеп 07, 2009 10:19 am

Simonа напиша:
Prati mi SMS- Bobi Andonov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela -Ane
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 38
Age : 21
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Пон Сеп 07, 2009 10:25 am

Prati mi SMS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   Пет Сеп 11, 2009 4:51 pm

Темава оди во канта а подоцна ќе отвориме нова тема за 2009 година

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Детски Евросонг 2008   

Вратете се на почетокот Go down
 
Детски Евросонг 2008
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Канта :: Стари и непотребни теми-
Отиди до: