HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Обавестување

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Обавестување   Саб Дек 27, 2008 1:49 am

Тој што ќе направи новогдишен изглед за форумов ќе го поставам за модератор, па затоа праќајте ми ги вашите идеи.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
nin4e
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 159
Age : 21
Местолокација : So Lali i Pitt na planina
Registration date : 2008-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Обавестување   Вто Мар 03, 2009 1:10 pm

temava odi lock i vo kanta bidejki ne ni e potreben poveke novogodisen look

_________________
Te amo Pitt

Nene ya no hay cuentos de hadas,Nene no te pierdas nada
Nene te voy a buscar.
ya no tengas miedo,y no digas no puedo
Nene te invito a bailar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.emi-attias.forumakers.com
 
Обавестување
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Канта :: Стари и непотребни теми-
Отиди до: