HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Нова година

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Нова година   Сре Дек 31, 2008 10:08 pm

Каде ќе бидете за Нова Година? Јас најверојатно дома и на улица, инаку требаше да славам со другарки ама ми откажаа. И така, па ај после ќе ви кажам како си поминав за Нова Година, хехехе и иначе

СрЕќНа НоВа ГоДиНа cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv cvxvv

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sanja
Спамер
Спамер
avatar

Број на мислења : 94
Registration date : 2008-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Чет Јан 01, 2009 3:53 pm

Fala Fala Admin isto i na tebe nova godina a inace jas si slavev doma na najmalata sestra i bese rodenden pa doma bev inace prekrasno bese epten
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 86
Age : 22
Registration date : 2008-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Чет Јан 01, 2009 6:29 pm

Среќна Нова Година и од мене \;\;

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja
Спамер
Спамер
avatar

Број на мислења : 94
Registration date : 2008-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Чет Јан 01, 2009 10:25 pm

:;';: na sitee hjk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Пет Јан 02, 2009 1:12 am

јас иначе супер си поминав најпрвин бев на вечера дома па во град па на плоштад па во мекдоналц па дома на улица па пак дома хха

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Monika
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-12-23

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Пет Јан 02, 2009 7:47 pm

Srekna nova godina na site :;';:


Jas bev doma so nekolku drugarki. Super si pominavme. hjk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Саб Јан 03, 2009 5:02 pm

super hehehe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Rebellious angel
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 90
Age : 28
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Саб Јан 03, 2009 6:58 pm

SREKNA NOVA GODINA! asdasd sdfsf

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Саб Јан 03, 2009 10:38 pm

thanks

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нова година   Чет Јан 15, 2009 11:35 pm

Лок и Канта

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нова година   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нова година
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Канта :: Стари и непотребни теми-
Отиди до: