HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Проблем..........

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Проблем..........   Пет Јан 09, 2009 12:50 pm

Ако имате проблем при регистрацијата кажете ние ќе ви помогнеме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
mar y tiago
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 12
Age : 21
Местолокација : U BUENOS ARIES
Registration date : 2009-05-18

ПишувањеПредмет: Re: Проблем..........   Саб Мај 30, 2009 11:31 pm

AMA I JAS IMAV PROBLEM I POSLE SAMA SI GO RESIV
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Проблем..........   Нед Мај 31, 2009 10:05 am

Супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
JAS
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Проблем..........   Чет Јун 18, 2009 11:51 pm

pirat PLS SAKAM DA BIDAM MODERATOR
Вратете се на почетокот Go down
Sisina
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 54
Age : 21
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Проблем..........   Нед Јун 21, 2009 11:39 pm

Па за да бидеш модератор треба да бидеш регистриран, а ти не си!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Проблем..........   

Вратете се на почетокот Go down
 
Проблем..........
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Форум :: Гости-
Отиди до: