HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ~~~CAMP ROCK~~~

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: ~~~CAMP ROCK~~~   Пет Јан 16, 2009 12:06 am

Што мислите за филмов?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Monika
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-12-23

ПишувањеПредмет: Re: ~~~CAMP ROCK~~~   Пет Јан 16, 2009 9:23 pm

Super e, mnogu e interesen.
Edvaj cekam da go gledam vtoriot del, ke pocnat da go snimaat ovaa prolet. Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ~~~CAMP ROCK~~~   Пет Јан 16, 2009 9:23 pm

суперр

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Monika
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-12-23

ПишувањеПредмет: Re: ~~~CAMP ROCK~~~   Пет Јан 16, 2009 9:32 pm_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Нов член
Нов член


Број на мислења : 6
Registration date : 2009-09-07

ПишувањеПредмет: Re: ~~~CAMP ROCK~~~   Пон Сеп 07, 2009 10:26 am

Monika напиша:
Super e, mnogu e interesen.
Edvaj cekam da go gledam vtoriot del, ke pocnat da go snimaat ovaa prolet. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ~~~CAMP ROCK~~~   

Вратете се на почетокот Go down
 
~~~CAMP ROCK~~~
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Општо :: Музика и Филм :: Филмови-
Отиди до: