HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Какви филмови гледате ?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 

Какви филмови гледате?
1. Комедии
33%
 33% [ 1 ]
2. Тин
67%
 67% [ 2 ]
3. Акции
0%
 0% [ 0 ]
4. Хорори
0%
 0% [ 0 ]
5. Романтични
0%
 0% [ 0 ]
6. Драми
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Какви филмови гледате ?   Пет Јан 16, 2009 12:22 am

Јас гледам Комедии, Тин, акција итн.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
(-L!
Нов член
Нов член
avatar

Female
Број на мислења : 144
Age : 21
Registration date : 2008-11-09

ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате ?   Пет Јан 16, 2009 12:28 am

i jas isto no glasav za tin haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.elena-casiangeles.blogspot.com
Monika
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 98
Registration date : 2008-12-23

ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате ?   Пет Јан 16, 2009 9:01 pm

Pa razni filmovi gledam. Najmnogu tin i komedii, ama glasav za tin. Smile

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonа
Администратор
Администратор
avatar

Female
Број на мислења : 446
Age : 21
Местолокација : HOME SWEET HOME
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате ?   Пет Јан 16, 2009 9:24 pm

јас за комеди хах гласав ама исто гледам и тин и комедии

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви филмови гледате ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви филмови гледате ?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mariana Esposito :: Општо :: Музика и Филм :: Филмови-
Отиди до: